Hakkımızda

ERMAKS MÜHENDİSLIK

50 Yıllık Tecrübe

ERMAKS MÜHENDİSLİK olarak, yarım asırlık bilgi ve tecrübemizle, ‘BAŞARILAR DESTEK ALINAN NOKTANIN SAĞLAMLIĞINA BAĞLIDIR’ düsturu ile yurt içi ve yurt dışı yeraltı ve yerüstü madenleri ile otoyol ve demiryolu tünellerine tahkimat ve montajlama ile ilgili ürünlerin üretimini yapmaktadır.
Ayrıca çelik konstrüksiyon sektöründe profesyonel olarak mühendislik, imalat ve montaj hizmetleri vermektedir.

ERMAKS MÜHENDİSLİK; Toplamda 200 mavi yakalı, 50 beyaz yakalı, kendisini işine adamış, profesyonel ekibi ile her zaman müşteri memnuniyetini düşünüp, kaliteyi ön planda tutmaktadır.

ERMAKS MÜHENDİSLİK; Türkiye’de 6 fabrika, Avrupa da 1 fabrika olmak üzere toplamda 15.000 metrekare kapalı alan ile bize güvenen çözüm ortaklarımız ile yurt içi ve yurtdışında başarı dolu projelere imzasını atarak yoluna devam etmektedir.

ERMAKS MÜHENDİSLİK; Talaşlı imalat üretim tesisinde eğitimli ve deneyimli personelleri ile, mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanarak, yeni ürünler geliştirerek, yüksek kalitede düşük maliyetli ürünlerin üretimini yapmaktadır. ERMAKS MÜHENDİSLİK; Ayrıca son teknoloji makine parkı ile somun imalatı, lazer kesim-büküm, profil delme kesme işlemlerini hata payını sıfıra indirerek üretimini yapmaktadır.

ERMAKS MÜHENDİSLİK; doğal kaynak kullanımına dikkat eden, atıklarını ayıran, yasal mevzuat ve gerekliliklere uyan, çevre amaç ve hedeflerini belirleyen, çevre boyutlarını ve etkilerini kapsam dahilinde oluşturan, ürünlerin kullanıldıktan sonraki çevre etkilerini de kontrol eden, sürekli gelişen ve çevreye duyarlı bir firmadır.